Marsz dla Życia i Rodziny w Kluczborku będzie się odbywał w dniu 4 czerwca 2017 pod hasłem „Czas na Rodzinę”. Będzie to piąta edycja tego wydarzenia w Kluczborku
Marsz rozpoczniemy o godz. 12:00 Mszą świętą w intencji kluczborskich rodzin, następnie przejdziemy ulicami miasta. Na zakończenie zapraszamy wszystkich uczestników na festyn rodzinny na stadionie miejskim.
Marsze dla Życia i Rodziny są manifestacją przywiązania do wartości rodzinnych i szacunku dla życia ludzkiego. Imprezę wyróżnia jej afirmatywny charakter, ponieważ Marsze to przede wszystkim święto rodzin, stanowiące okazję do tego, by publicznie manifestować radość z posiadania rodziny. To również sposobność, by spotkać osoby, z którymi dzielimy te same wartości. Uczestniczą w nich przede wszystkim młode rodziny z dziećmi, ale także różnego rodzaju ruchy i stowarzyszenia. W minionych latach do udziału w wydarzeniu zachęcały znane i cenione osoby, m.in.: Marzena Nykiel, prof. Jan Żaryn, Przemysław Babiarz czy Krzysztof Ziemiec.

Wszystkich Państwa, którym bliskie są wartości małżeństwa i rodziny oraz ochrona życia od poczęcia do naturalnej śmierci serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tej radosnej manifestacji.

 

Komitet Organizacyjny Marszu dla Życia i Rodziny w Kluczborku

Historia
Galerie
Filmy
Aktualności

Kluczbork

* pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe