Marsz dla Życia i Rodziny w Koluszkach odbędzie się w dniu 25 czerwca br. i przejdzie pod hasłem „Czas na Rodzinę”. Będzie to czwarta edycja tego wydarzenia w Koluszkach.
Marsz rozpocznie się Mszą świętą o godz. 13:00 w kościele parafialnym Niepokalanego Poczęcia NMP i stamtąd przejdzie na plac przy kościele parafialnym Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej w Koluszkach.

 

Marsze dla Życia i Rodziny są manifestacją przywiązania do wartości rodzinnych i szacunku dla życia ludzkiego. Imprezę wyróżnia jej afirmatywny charakter, ponieważ Marsze to przede wszystkim święto rodzin, stanowiące okazję do tego, by publicznie manifestować radość z posiadania rodziny. To również sposobność, by spotkać osoby, z którymi dzielimy te same wartości. Uczestniczą w nich przede wszystkim młode rodziny z dziećmi, ale także różnego rodzaju ruchy i stowarzyszenia. W minionych latach do udziału w wydarzeniu zachęcały znane i cenione osoby, m.in.: Marzena Nykiel, prof. Jan Żaryn, Przemysław Babiarz czy Krzysztof Ziemiec.

Wszystkich Państwa, którym bliskie są wartości małżeństwa i rodziny oraz ochrona życia od poczęcia do naturalnej śmierci serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tej radosnej manifestacji.

 

Kościół Domowy

Historia
Galerie
Filmy
Aktualności

Koluszki

* pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe