Marsz dla Życia i Rodziny w Ostrowcu Świętokrzyskim będzie się odbywał w dniu 4 czerwca 2017 pod hasłem „Czas na Rodzinę”. Będzie to trzecia edycja tego wydarzenia w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Marsz rozpocznie się o godz. 13.00 Mszą Święta w kolegiacie św. Michała. O godz. 14:15 zaczniemy formować kolumnę marszu. O godz. 15:00 odbędzie się poświęcenie „okna życia” przy hospicjum im. Jana Pawła II. Na zakończenie zapraszamy na festyn rodzinny przy hospicjum.
Marsze dla Życia i Rodziny są manifestacją przywiązania do wartości rodzinnych i szacunku dla życia ludzkiego. Imprezę wyróżnia jej afirmatywny charakter, ponieważ Marsze to przede wszystkim święto rodzin, stanowiące okazję do tego, by publicznie manifestować radość z posiadania rodziny. To również sposobność, by spotkać osoby, z którymi dzielimy te same wartości. Uczestniczą w nich przede wszystkim młode rodziny z dziećmi, ale także różnego rodzaju ruchy i stowarzyszenia. W minionych latach do udziału w wydarzeniu zachęcały znane i cenione osoby, m.in.: Marzena Nykiel, prof. Jan Żaryn, Przemysław Babiarz czy Krzysztof Ziemiec.

Wszystkich Państwa, którym bliskie są wartości małżeństwa i rodziny oraz ochrona życia od poczęcia do naturalnej śmierci serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tej radosnej manifestacji.

Społeczny Komitet Organizacyjny Marszu dla Życia i Rodziny w Ostrowcu Świętokrzyskim

Historia
Galerie
Filmy
Aktualności

Ostrowiec Świętokrzyski

* pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe