W bieżącym roku nie wyznaczono terminu Marszu dla Życia i Rodziny w Piotrkowie Trybunalskim. Poinformujemy Państwa jak będzie ona znana. Jednocześnie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu w okolicznych miastach. W sposób szczególny zapraszamy na Marsz dla Życia i Rodziny w Bełchatowie, który odbędzie się 11 czerwca br.

Marsze dla Życia i Rodziny są manifestacją przywiązania do wartości rodzinnych i szacunku dla życia ludzkiego. Imprezę wyróżnia jej afirmatywny charakter, ponieważ Marsze to przede wszystkim święto rodzin, stanowiące okazję do tego, by publicznie manifestować radość z posiadania rodziny. To również sposobność, by spotkać osoby, z którymi dzielimy te same wartości. Uczestniczą w nich przede wszystkim młode rodziny z dziećmi, ale także różnego rodzaju ruchy i stowarzyszenia. W minionych latach do udziału w wydarzeniu zachęcały znane i cenione osoby, m.in.: Marzena Nykiel, prof. Jan Żaryn, Przemysław Babiarz czy Krzysztof Ziemiec.

Wszystkich Państwa, którym bliskie są wartości małżeństwa i rodziny oraz ochrona życia od poczęcia do naturalnej śmierci serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tej radosnej manifestacji.

 

 

Stowarzyszenie Piotrkowski Marsz dla Życia i Rodziny, Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim

Historia
Galerie
Filmy
Aktualności

Piotrków Trybunalski

* pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe