Marsz dla Życia i Rodziny w Płońsku będzie się odbywał w dniu 4 czerwca 2017 pod hasłem „Czas na Rodzinę”.
Marsz rozpocznie się o godz. 11:30 Mszą św. w parafii Św. Michała Archanioła przy ul. Płockiej w Płońsku. Przejdziemy ulicami miasta: Płocką, Grunwaldzką, Młodzieżową i zakończymy festynem rodzinnym w parafii  św.Maksymiliana w Płońsku przy ul. Ks. Jaworskiego.

Marsze dla Życia i Rodziny są manifestacją przywiązania do wartości rodzinnych i szacunku dla życia ludzkiego. Imprezę wyróżnia jej afirmatywny charakter, ponieważ Marsze to przede wszystkim święto rodzin, stanowiące okazję do tego, by publicznie manifestować radość z posiadania rodziny. To również sposobność, by spotkać osoby, z którymi dzielimy te same wartości. Uczestniczą w nich przede wszystkim młode rodziny z dziećmi, ale także różnego rodzaju ruchy i stowarzyszenia. W minionych latach do udziału w wydarzeniu zachęcały znane i cenione osoby, m.in.: Marzena Nykiel, prof. Jan Żaryn, Przemysław Babiarz czy Krzysztof Ziemiec.

Wszystkich Państwa, którym bliskie są wartości małżeństwa i rodziny oraz ochrona życia od poczęcia do naturalnej śmierci serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tej radosnej manifestacji.

DOMOWY KOŚCIÓŁ DIECEZJI PŁOCKIEJ REJON PŁOŃSKI

Historia
Galerie
Filmy
Aktualności

kontakt

* pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe