Wszystkim uczestnikom , którzy 11 czerwca 2017 r. poświęcili niedzielę na wspólny MARSZ dla ŻYCIA i RODZINY, który po raz pierwszy przeszedł ulicami Siemiatycz pod hasłem „ CZAS NA RODZINĘ” z głębi serca serdecznie DZIĘKUJEMY.

W tą niedzielę było nas bardzo wielu. To najważniejszy podmiot tego marszu, bo nic nie zastąpi żywego obrazu tylu rodzin z dziećmi i wózkami. NIECH BÓG będzie WASZĄ NAGRODĄ.  Dziękujemy za dobroć, która zaowocowała radosnym świętowaniem rodzin, nie tylko z naszego miasta ale i całej Diecezji. To KOCHANI dzięki WAM mogliśmy publicznie i głośno potwierdzić nasze przywiązanie i troskę o sprawy życia i rodziny.

Wszystkim osobom dobrej woli, które włączyły się w pomoc i przygotowanie tego marszu członkowie Akcji Katolickiej o/ Siemiatycze bardzo serdecznie jeszcze raz dziękują.

Marsz dla Życia i Rodziny w Siemiatyczach odbędzie się w tym roku po raz pierwszy.

W dniu 11 czerwca 2017 roku rozpoczęcie się Mszą św.o godz. 12.00 w Kościele p. w. św. Andrzeja Boboli, następnie uczestnicy Marszu przejdą ulicami miasta w kierunku parafii p. w.   WNMP Zwieńczeniem Marszu będzie wspólna agapa na placu przy kościele p. w. WNMP.

Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu wszystkich, którym leży na sercu dobro małżeństwa i rodziny i którzy chcą w radosny sposób zamanifestować przywiązanie do tych wartości.

Pani Iwona Liana - reprezentująca Akcję Katolicką

Historia
Galerie
Filmy
Aktualności

iwona271@wp.pl

* pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe