Marsz dla Życia i Rodziny w Skawinie będzie się odbywał w dniu 4 czerwca 2017 pod hasłem „Czas na Rodzinę”.
Marsz rozpoczniemy o godz 12:30 Mszą świętą w kościele św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, następnie przejdziemy trasą: Rynek – ul. J. Słowackiego – ul. Ks. J. Popiełuszki – Ogrody – ul. M. Skłodowskiej – Curie i dojdziemy do kościoła Miłosierdzie Bożego. Na zakończenie zapraszamy na piknik rodzinny.

Marsze dla Życia i Rodziny są manifestacją przywiązania do wartości rodzinnych i szacunku dla życia ludzkiego. Imprezę wyróżnia jej afirmatywny charakter, ponieważ Marsze to przede wszystkim święto rodzin, stanowiące okazję do tego, by publicznie manifestować radość z posiadania rodziny. To również sposobność, by spotkać osoby, z którymi dzielimy te same wartości. Uczestniczą w nich przede wszystkim młode rodziny z dziećmi, ale także różnego rodzaju ruchy i stowarzyszenia. W minionych latach do udziału w wydarzeniu zachęcały znane i cenione osoby, m.in.: Marzena Nykiel, prof. Jan Żaryn, Przemysław Babiarz czy Krzysztof Ziemiec.

Wszystkich Państwa, którym bliskie są wartości małżeństwa i rodziny oraz ochrona życia od poczęcia do naturalnej śmierci serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tej radosnej manifestacji.

DOMOWY KOŚCIÓŁ
CHRZEŚCIJAŃSKI OŚRODEK KULTURY IM. ŚW. S. FAUSTYNY
KATOLICKIE STOWARZYSZENIE MŁODZIEŻY
SCHOLA PARAFIALNA I LEKTORZY

Historia
Galerie
Filmy
Aktualności

Skawina

* pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe