Marsz dla Życia i Rodziny w Zduńskiej Woli będzie się odbywał w dniu 4 czerwca 2017 pod hasłem „Czas na Rodzinę”. Będzie to piąta edycja tego wydarzenia w Zduńskiej Woli.
Rozpoczniemy o godz. 12:00 Mszą Św. w Bazylice Mniejszej pw. WNMP w Zduńskiej Woli. Marsz zacznie się o 13:00 na ulicy Kościelnej. Na zakończenie, na placu przy parafii św. Pawła, odbędzie się piknik rodzinny z licznymi atrakcjami dla dzieci, młodzieży i rodzin. (m.in. wesołe miasteczko, malowanie twarzy, zabawy, występy).

Marsze dla Życia i Rodziny są manifestacją przywiązania do wartości rodzinnych i szacunku dla życia ludzkiego. Imprezę wyróżnia jej afirmatywny charakter, ponieważ Marsze to przede wszystkim święto rodzin, stanowiące okazję do tego, by publicznie manifestować radość z posiadania rodziny. To również sposobność, by spotkać osoby, z którymi dzielimy te same wartości. Uczestniczą w nich przede wszystkim młode rodziny z dziećmi, ale także różnego rodzaju ruchy i stowarzyszenia. W minionych latach do udziału w wydarzeniu zachęcały znane i cenione osoby, m.in.: Marzena Nykiel, prof. Jan Żaryn, Przemysław Babiarz czy Krzysztof Ziemiec.

Wszystkich Państwa, którym bliskie są wartości małżeństwa i rodziny oraz ochrona życia od poczęcia do naturalnej śmierci serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tej radosnej manifestacji.

Stowarzyszenie dla Życia i Rodziny w Zduńskiej Woli
Parafia św. Pawła Apostoła w Zduńskiej Woli
Parafia p.w. WNMP w Zduńskiej Woli

Historia
Galerie
Filmy
Aktualności

Stowarzyszenie dla Życia i Rodziny w Zduńskiej Woli
ul. Zielona 49a
98-220 Zduńska Wola
www.dlazyciairodziny.pl

* pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe