Marsz dla Życia i Rodziny

09/06/2019

START:

POMNIK KOPERNIKA KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE

GODZINA:

11:45

KOORDYNATOR

MARTA OGONOWSKA-POLKOWSKA

warszawa@marsz.org

Drodzy Przyjaciele! Szukamy wolontariuszy na warszawski Marsz dla Życia i Rodziny m.in. do niesienia baneru, rozdawania gadżetów, zbiórki do "Słoiczka dla Chyliczek". Zachęcamy i prosimy o pomoc! Formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdJoOBtkXRO6cVtr…/viewform… Otrzymaliśmy już błogosławieństwo od Jego Eminencji Kazimierza Nycza i bpa Romualda Kamińskiego:  


  REGULAMIN ZGROMADZENIA

Marsz dla Życia i Rodziny w Warszawie 09.06.2019 r. Postanowienia regulaminu dotyczą zgromadzenia publicznego Marsz dla Życia i Rodziny. Rozpocznie się ono 9 czerwca 2019 r., o godz. 11.45 w Warszawie pod Pomnikiem Mikołaja Kopernika, zakończy pod Pomnikiem Mikołaja Kopernika. Niniejszy regulamin obowiązuje wszystkich uczestników zgromadzenia.
  1. Nad porządkiem Zgromadzenia czuwa Straż Marszu dla Życia i Rodziny. Każdy uczestnik Zgromadzenia ma obowiązek dostosować się do poleceń wydawanych przez osoby pełniące służbę porządkową. Członkowie Straży Marszu posiadają identyfikatory wydane przez organizatora.
  2. Uczestnikami Zgromadzenia są osoby prywatne, a także przedstawiciele organizacji społecznych.
  3. Wszystkie transparenty, flagi i emblematy niesione przez uczestników Marszu wymagają akceptacji przez organizatorów.
  4. W trakcie zgromadzenia zabrania się agitacji partyjnej, w tym poprzez okazywanie nazw i logotypów partii politycznych na transparentach, flagach, odzieży oraz innych przedmiotach.
  5. Zakazane jest posiadanie oraz używanie wyrobów pirotechnicznych oraz innych narzędzi zagrażających zdrowiu i życiu uczestników zgromadzenia, jak również wszelakiego sprzętu nagłaśniającego.
  6. Osoby w jakikolwiek sposób zakłócające przebieg Zgromadzenia oraz nie dostosowujące się do zaleceń organizatorów, będą wypraszane ze Zgromadzenia.
  7. Wznoszenie haseł przeciwnych wartościom promowanym przez Marsz, politycznych oraz antyrządowych, będą traktowane jako naruszenie charakteru i powagi manifestacji.
  8. Zgromadzenie zostaje rozwiązane w momencie ogłoszenia tego przez Organizatora.
  9. Uczestnicy Marszu dla Życia i Rodziny wyrażają zgodę na utrwalenie swojego wizerunku na fotografiach i nagraniach wideo realizowanych na zlecenie organizatora, a także na nieodpłatne wykorzystanie tych materiałów przez Fundację Centrum Życia i Rodziny w celach zgodnych z obowiązującym prawem.
  Organizatorzy Zgromadzenia zobowiązują wszystkich uczestników do przestrzeganie regulaminu. Osoby nieprzestrzegające regulaminu będą wypraszane zgromadzenia. Organizator: Centrum Życia i Rodziny  

Close Menu